Wuko Poznań – oczyszczamy kanalizację i dajemy drugie życie rurom!

Z uwagi na ciągła eksploatację, odpływy sanitarne wymagają regularnej konserwacji. Każda rura po dłuższym czasie bez oczyszczania, zapcha się i stanie się niedrożna. Jak mawia powiedzenie „lepiej zapobiegać niż leczyć”, zatem należy zadbać żeby do odpływów nie dostawały się nieporządane przedmioty czy resztki jedzenia oraz raz na jakiś czas skorzystać z środków do oczyszczania kanalizacji. Co jeśli jest już za późno i Twój odpływ się zatkał, a po mieszkaniu roznosi się nieprzyjemny zapach? Wuko Poznań oferuje udrażnianie kanalizacji metodą ciśnieniową i mechaniczną – skutecznie docieramy do źródła zatoru i eliminujemy problem.

Udrażnianie kanalizacji – metoda mechaniczna

W tej metodzie konieczne jest użycie specjalistycznego sprzętu. Główną role odgrywa tutaj przepychacz sprężynowy, który dzięki specjalnej spreżynie wprowadzanej w ruch przez silnik, przebija się przez zatory powodujące niedrożność.

Do udrażniania rur o większej średnicy oraz rur betonowych, wykorzystywane są mechaniczne przepychacze na wyciągarkach. Przez rury przeciąga się przepychacz wygarniający zabrudzenia, które następnie wybierane są na powierzchnię.

Wuko Poznań wykorzystuje metodę mechaniczną głównie do oczyszczania kanalizacji wewnętrznej. Spirala doskonale radzi sobie z licznymi kolankami i zagięciami, oraz jest niezawodna w udrożnianiu długich odpływów.

Metoda ciśnieniowa (hydrodynamiczna)

Metoda ta polega na wypłukiwaniu zanieczyszczeń kanalizacyjnych, wykorzystując do tego wodę pod wysokim ciśnieniem. Do odpływu wprowadzany jest gumowy wąż ze specjalną głowicą. Wypływający z węża strumień wody pod ciśnieniem ponad 100 bar, uderza z ogromną siłą w ścianki odpływu i wypłukuje wszelkie zanieczyszczenia.

Metoda ta jest niezwykle skuteczna w przypadku zewnętrznych odpływów. Siła z jaką woda wypłukuje osady, pozwala na dokładne oczyszczenie kanalizacji. Metodę ciśnieniową stosujemy zazwyczaj w przypadku zewnętrznych przyłączy, odcinków między studzienkami, rurociągów w piwnicach czy dużych halach produkcyjnych.

Jak to robimy w Wuko Poznań?

W branży usług sanitarnych działamy od lat. Świadczymy usługi na terenie Poznania i okolic. Zlecenia rozpoczynamy od rozpoznania sytuacji i zlokalizowania źródła powodującego problem z kanalizacją. W naszej pracy wykorzystujemy tylko najwyższej jakości sprzęt, dzięki czemu jestesmy efektywni i skuteczni. Poza kompleksowym rozwiązywaniem problemów zatkanych rur, zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo i pomoc w kwestiach związanych z eksploatacją oraz dbaniem o odpływy sanitarne. Polecamy się, Wuko Poznań!

Dlaczego należy udrażniać i czyścić kanalizację?

Udrażnianie i czyszczenie kanalizacji to konieczność, aby uchronić się przed nagłymi, niespodziewanymi awariami odpływów, które powodują duże straty finansowe. Taki nieplanowany wydatek jest w stanie pochłonąć pieniądze, za które chciałeś zabrać rodzinę na weekendowy wyjazd za miasto czy zainwestować w nową część do samochodu.

Zatem jeśli chcesz uniknąć przykrych konsekwencji zaniedbania odpływów i zabezpieczyć się przed niespodziewanymi wypływem pieniędzy, wybierz udrażnianie kanalizacji Wuko Poznań i skontaktuj się z nami już dziś!

Czyszczenie kanalizacji Wuko

Przepływająca przez rury kanalizacji, zanieczyszczona woda oraz ścieki – tworzą osad, który gromadzi się na wewnętrznych ściankach rur i prowadzi do ich zapychania. Szczególnie niebezpieczne dla kanalizacji są trafiające do niej artykuły higieniczne, odpasy przemysłowe czy dużej wielkości elementy, mogące powodować zatory.

Do rur o większej średnicy (powyżej 100 mm) oraz w przypadku dużych rurociągów, stosujemy metodą potocznie zwaną „Wuko”. Polega ona na wprowadzeniu do odpływu strumienia wody o ciśnieniu około 200 bar. Dzięki silnym strumieniom wody, zaschnięte zanieczyszczenia są rozbijane, odrywane od ścinek i wypłukiwane wraz z nurtem wody. Zanieczyszczenia spływają do studni rewizyjnej, którą następnie oczyszcza się za pomocą specjalnej pompy ssącej.

Niezwykle istotną kwestią w czyszczeniu kanalizacji metodą „Wuko” jest odpowiedni dobór ciśnienia, dysz oraz pozostałych sprzętów wspomagających pracę. Tysiące godzin spędzonych na udrażnianiu rur, pozwoliło nam wypracować optymalne warunki pracy – zatkane odpływy nie mają z nami szans!

Udrażnianie kanalizacji Wuko Poznań

Metoda „Wuko” oczyszcza oraz udrażnia zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne instalacje sanitarne. Skutecznie udrożni odpływ w domu rodzinnym oraz odpływy przy dużych terenach przemysłowych.

Warto pomyśleć o konserwacji własnego odpływy kanalizacyjnego zanim narazimy się na o wiele większe koszty. Zaufaj sprawdzonej firmie i przekonaj się na własne oczy jak pracują nasi specjaliści. Skutecznie oczyszczamy instalację metodą wysokociśnieniową „Wuko” oraz wykorzystując spiralę elektryczną. Gwarantujemy 100% satysfakcji. Wuko-Adamczak udrażnianie kanalizacji Poznań i okolice!

Wuko Poznań – czym się wyróżniamy?

Posiadamy specjalistyczny sprzęt nadający się do pracy nawet w skrajnych warunkach. Może on oczyścić lub udrożnić instalacje sanitarne o bardzo dużym poziomie zamulenia. Pozwala także odblokować wszelkie rury, bez względu na ich rozmiar. Nasza firma zajmująca się Wuko w Poznaniu przykłada szczególną wagę do bezpieczeństwa służącego zarówno klientom, jak i środowisku. Podczas pracy nie korzystamy z żadnych środków chemicznych. W ten sposób udaje się uniknąć potencjalnego zniszczenia rur lub innych instalacji, a także pozwala zachować czystość w całkowicie naturalny sposób. Dzięki ekologicznemu podejściu można stosować nasze metody w zamkniętych pomieszczeniach.

Cennik Wuko

Kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo, można otrzymać szczegółowe informacje dotyczące wyceny. Wynajem toalet przenośnych oraz konserwacja wszelkich toalet mają odgórnie ustaloną cenę, jednak jesteśmy otwarci na negocjacje. W ostateczny koszt usług Wuko wliczają się takie czynniki jak wybór metody udrażniania czy czas potrzebny na realizację. Możemy zaproponować atrakcyjne rabaty!

Poznań – obszar naszej działalności

Siedziba firmy Eko-Danwer znajduje się w Koziegłowach. Działamy jednak również na terenie stolicy województwa wielkopolskiego. Poznań i okolice : Swarzędz, Paczkowo, Tulce, Gowarzewo, Zalasewo, Garby, Łowęcin, Siekierki Wielkie, Kruszewnia, Kobylnica, Gortatowo, Jasin, Bogucin, Gruszczyn, Katarzynki Kicin, Janikowo, stanowią główny obszar naszej aktywności. Dzięki bliskości dużych ośrodków i ich dobrej komunikacji możemy zjawić się na miejscu w bardzo krótkim czasie. Szybki termin realizacji zleceń na terenie Wielkopolski jest jedną z naszych głównych zalet. Zachęcamy do skorzystania z oferty Wuko Poznań.