Udrażnianie rur Poznań

Zapchane odpływy i wydobywający się nieprzyjemny zapach to zmora niejednego gospodarstwa domowego. Przyczyn takiej sytuacji może być wiele. Od wadliwej konstrukcji instalacji sanitarnej po nieodpowiedzialność domowników. W większości przypadków, powodem problemów z niedrożnością rur odpływowych jest czynnik ludzki.

Do odpływów toalet często trafiają elementy, które mogą wyrządzić wiele szkód. Niefrasobliwi mieszkańcy potrafią wyrzucić do kanalizacji prawie wszystko. Najbardziej szkodliwe dla odpływów są tłuszcz, materiały higieniczne czy resztki jedzenia.

Jakie są skutki nie udrażniania rur?

Brak odpowiedniej konserwacji odpływów i wrzucanie do nich wszystkiego co się da, może prowadzić do poważnych problemów. Między innymi:

– nieprzyjemny zapach wydobywający się z odpływów w kuchni i łazience. Wyobraź sobie moment, kiedy podczas niedzielnego obiadu lub zjazdu rodzinnego, w Twoim mieszkaniu nagle zaczyna brzydko pachnieć. Goście robią krzywe miny, a Ty wpadasz w zakłopotanie. Resztki jedzenia czy tłuszcz zalegający w odpływie zaczyna się rozkładać.

– zatkany zlew czy umywalka w łazience. Woda spływa znacznie wolniej i towarzyszy temu charakterystyczne bulgotanie. Z powodu utrudnionego przepływu wody w rurach, nie możesz umyć rąk bez obawy o zalanie łazienki, a brudne naczynia zalegają w zlewozmywaku.

– poważniejsze awarie. Zaczyna się od bulgotania i wody zatrzymującej się w umywalce? Jeśli nie zareagujesz w porę, narazisz się na o wiele większe kłopoty i koszty.

Jeśli w Twoim mieszkaniu zauważyłeś wymienione wyżej problemy, nie czekaj i skorzystaj z usługi udrażniania rur.

Udrażnianie rur Poznań

Wuko-Adamczak oferuje skuteczne udrażnianie rur w Poznaniu i okolicach. Korzystamy z najlepszego, sprawdzonego sprzętu. Świadczymy usługi 24 godziny na dobę, pomagamy nawet w nagłych wypadkach kiedy nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc.

Usuwamy usterki i wykonujemy niezbędny serwis hydrauliczny. Realizujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i od instytucji, fabryk czy lokali użytku społecznego. Korzystamy z pompy ciśnieniowej Wuko. Dzięki niej jesteśmy w stanie pomóc nawet w najbardziej ekstremalnych przypadkach. Szybkie, skuteczne naprawy i co najważniejsze, przyjazne dla środowiska. Polecamy się – Wuko-Adamczak udrażnianie rur Poznań i okolice!

Udrażnianie rur – różne metody

W naszej pracy korzystamy z renomowanego sprzętu WUKO. Dzięki niemu możemy zastosować różne metody rozwiązywania problemów. Jedną z nich jest wysokociśnieniowe udrażnianie kanalizacji. Za pomocą specjalistycznego węża oraz dyszy woda rozbija osad nagromadzony w rurach. Wewnątrz budynków stosuje się najczęściej mechaniczną metodę udrażniania. Polega ona na wprowadzeniu spirali do systemu (np. toalety, umywalki) i precyzyjnym usuwaniu stałych zanieczyszczeń. Wymaga to dużo uwagi oraz doświadczenia. Nasi pracownicy wykonują działania w sposób całkowicie bezpieczny.

Żaden z powyższych sposobów nie wymaga używania środków chemicznych. Oznacza to, że nie istnieje ryzyko zatrucia czy konieczność zachowania szczególnych środków ostrożności podczas korzystania z udrożnionej kanalizacji. Po zakończonej pracy nasi specjaliści poinstruują o bezpiecznych sposobach użytkowania rur, aby mieć pewność że problem nie powróci. Wyeliminowanie czynnika ludzkiego jest najlepszym sposobem na to, aby kanalizacja funkcjonowała poprawnie przez wiele lat.

Jeśli chodzi o udrażnianie rur Poznań jest obszarem, gdzie często zachodzi potrzeba skorzystania z podobnej usługi. Wynika to z wielkości miasta oraz jego wiekowości. Wiele systemów ma już swoje lata i wymaga odpowiedniej konserwacji. Jesteśmy przygotowani do udrażniania zarówno starej, jak i nowej kanalizacji. Często zapomina się, że nawet najnowsze rury też potrzebują odetkania w przypadku pojawienia się problemów. W ich przypadku pierwsze symptomy nieprawidłowego działania (nieprzyjemny zapach, wolne spływanie wody i inne) są zazwyczaj ignorowane lub poddawane domowym metodom naprawy. Może to jednak skończyć się pogorszeniem sytuacji. Samodzielne udrażnianie powoduje m.in. uszkodzenia rur lub zawinięcie sprężyny, co naraża na dodatkowe koszty przy naprawie.

Poznań oraz cały region może liczyć na naszą pomoc

Jesteśmy wielkopolską firmą. Działamy na terenie całego województwa, zwłaszcza w jego większych ośrodkach. Możemy jednak przybyć na miejsce zlecenia w dosłownie każdej miejscowości czy wsi regionu. Cechuje nas szybkość dojazdu oraz pracy.

Niezależnie od tego, gdzie mamy wykonać usługę, przyjeżdżamy wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu terminu z klientem. Dbamy o to, aby była to data i godzina najbardziej odpowiadająca naszym zleceniodawcom. Dostosowujemy się do wszelkich wymagań czasowych.

Jesteśmy elastyczni także w przypadku wyceny zlecenia. Cennik udrażniania rur jest całkowicie indywidualny. Podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego zbieramy informacje dotyczące rodzaju pracy i na tej podstawie proponujemy wstępną cenę. Warto podkreślić, że jest to jedynie propozycja. Istnieje możliwość negocjacji ceny, do czego zachęcamy, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Pod uwagę przy wycenie brane są różne czynniki – o wszystkich informujemy klientów.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej pracy. Z przyjemnością pomożemy rozwiązać każdy problem z kanalizacją w mieście takim jak Poznań.