Dlaczego należy udrażniać i czyścić kanalizację?

Udrażnianie i czyszczenie kanalizacji to konieczność, aby uchronić się przed nagłymi, niespodziewanymi awariami odpływów, które powodują duże straty finansowe. Taki nieplanowany wydatek jest w stanie pochłonąć pieniądze, za które chciałeś zabrać rodzinę na weekendowy wyjazd za miasto czy zainwestować w nową część do samochodu.

Zatem jeśli chcesz uniknąć przykrych konsekwencji zaniedbania odpływów i zabezpieczyć się przed niespodziewanymi wypływem pieniędzy, wybierz udrażnianie kanalizacji Wuko Poznań i skontaktuj się z nami już dziś!

Czyszczenie kanalizacji Wuko

Przepływająca przez rury kanalizacji, zanieczyszczona woda oraz ścieki – tworzą osad, który gromadzi się na wewnętrznych ściankach rur i prowadzi do ich zapychania. Szczególnie niebezpieczne dla kanalizacji są trafiające do niej artykuły higieniczne, odpasy przemysłowe czy dużej wielkości elementy, mogące powodować zatory.

Do rur o większej średnicy (powyżej 100 mm) oraz w przypadku dużych rurociągów, stosujemy metodą potocznie zwaną „Wuko”. Polega ona na wprowadzeniu do odpływu strumienia wody o ciśnieniu około 200 bar. Dzięki silnym strumieniom wody, zaschnięte zanieczyszczenia są rozbijane, odrywane od ścinek i wypłukiwane wraz z nurtem wody. Zanieczyszczenia spływają do studni rewizyjnej, którą następnie oczyszcza się za pomocą specjalnej pompy ssącej.

Niezwykle istotną kwestią w czyszczeniu kanalizacji metodą „Wuko” jest odpowiedni dobór ciśnienia, dysz oraz pozostałych sprzętów wspomagających pracę. Tysiące godzin spędzonych na udrażnianiu rur, pozwoliło nam wypracować optymalne warunki pracy – zatkane odpływy nie mają z nami szans!

Udrażnianie kanalizacji Wuko Poznań

Metoda „Wuko” oczyszcza oraz udrażnia zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne instalacje sanitarne. Skutecznie udrożni odpływ w domu rodzinnym oraz odpływy przy dużych terenach przemysłowych.

Warto pomyśleć o konserwacji własnego odpływy kanalizacyjnego zanim narazimy się na o wiele większe koszty. Zaufaj sprawdzonej firmie i przekonaj się na własne oczy jak pracują nasi specjaliści. Skutecznie oczyszczamy instalację metodą wysokociśnieniową „Wuko” oraz wykorzystując spiralę elektryczną. Gwarantujemy 100% satysfakcji. Wuko-Adamczak udrażnianie kanalizacji Poznań i okolice!